user photo

Firma İle İletişim Kurun


ZETO Hakkında

  

Elektroteknik Ekipman Fabrikası ("ZETO") 1959 yılında kurulmuş olup, 10 ila 1150 kV voltajlı elektrik üretimi ve trafo merkezleri için yüksek voltaj ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretimi için Rusya Federasyonu'nun önde gelen Rus kuruluşlarından biridir.
"ZETO" geniş bir ürün yelpazesi sunar: 110-500 kV için eksiksiz sert bara seti, 0,4 -500 kV için parafudr, 10-500 kV için polimer izolatörler. Tüm ekipmanlar yüksek teknolojiler düşünülerek geliştirilmektedir. Birçok yapıcı ve teknolojik çözümün patenti alınmıştır ve tüm dünyada benzerleri yoktur.
"ZETO" tarafından üretilen ekipman, soğuk ve tropikal iklimin yanı sıra ılımlı sıcaklıkta çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Tedarik portföyü Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan, Özbekistan ve diğer BDT ve Baltık Devletleri pazarlarıyla işbirliğini içermektedir. Yabancı ortaklarımız Çin, Mısır, Hindistan, Vietnam, Bulgaristan, Polonya, İran, Irak, Bangladeş ve Küba tarafından temsil edilmektedir.
Kalite yönetim sistemi ve çevre yönetim sistemi uluslararası standartlar ISO 9001: 2008 ve ISO 14001: 2004'e göre sertifikalandırılmıştır.

ZETO Galeri