Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Şirket Hakkında

  

RUSSIAN INDUSTRY, B2B platformu olarak Rusya Sanayisinin Türkiye pazarına tanıtılmasına yardımcı olmak amacıyla kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

RUSSIAN INDUSTRY mevcut teknolojik araç ve altyapıları kullanarak Rus İhracatçı şirketlerin, Rus KOBİ’lerin, kurum ve kuruluşların B2B platformu ihtiyaç duyacakları hizmetlere ilişkin katma değerli hizmetleri geliştirmekte ve kullanıma sunmaktadır.


VİZYON


 RUSSIAN INDUSTRY’nin vizyonu, uçtan uca hizmet sağlayıcısı olarak Rusya’dan Türkiye’ye açılan ticaretin öncü ve lider B2B portallarından biri olmaktır.

HEDEF


* Mevcut Rus ihracatçıların dijital platforma entegrasyonunu sağlamak.

* Yeni Rus ihracatçıları dijitalleştirerek ekosisteme dahil etmek.

* Rusya ticaretinin ihracat-ithalat içindeki payının artmasına dijital dönüşüm vasıtasıyla katkıda bulunmaktır.

MİSYON


RUSSIAN INDUSTRY misyonu, Rusya Federasyonun’da faaliyet gösteren RUS ihracatçı şirketlerin dış ticaret hacimlerini arttırmanın yanı sıra, Rusya’dan yepyeni ihracatçılar, yeni ürünler tanıtmak ve Türkiye pazarına sunmaktır.
 

 

KURULUŞ AMACIMIZ

RUSSIAN INDUSTRY, Rusya Federasyonu’nda faaliyet gösteren RUS ihracatçıların ihracat hacimlerini artırmayı ve Rusya’dan yeni ihracat yıldızları yaratarak Rusya’nın katlanarak artan dış ticaret hacimlerine ulaşmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, RUSSIAN INDUSTRY çağın sunduğu dünyanın önde gelen inovatif ve teknolojik altyapılarını kullanarak, uluslararası dış ticaret ekosistemi içerisindeki tüm paydaşlar ile güçlü iş ilişkileri kurulması ve kurulan uluslararası ticari ilişkilerin her geçen gün artan iş hacimlerine dönüştürülmesi sürecinde tüm kurum ve kuruluşların çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

HEDEFİMİZ RUSYA’DAN YENİ ULUSLARARASI OYUNCULAR YARATMAK

Kurulduğu günden itibaren Rusya’daki yerel işletmelerin gerçek ve uluslararası oyunculara dönüşmelerine destek olma vizyonunu sürdüren RUSSIAN INDUSTRY, dünyanın lider B2B platformlarından biri olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. RUSSIAN INDUSTRY ile birlikte Rusya’da platforma üye olan şirketlerin uluslararası pazarlara açılmalarına destek olmayı ve üyelerine katma değerli servisler sunmayı hedeflemektedir.