RUSSIANINDUSTRY.COM - Rus ihracatçı ve Türk ithalatçı firmaları aynı ortamda buluşturan ve faaliyetinizi geliştirmenize yardımcı olan bir B2B platformudur. B2B faaliyeti sürdüren birçok şirket RUSSIANINDUSTRY.COM rehberine kaydoluyor ve kendi sayfalarını oluşturuyorlar. Site sayesinde sektörünüzde tedarikçi arayışındaki şirketler sizi bulabilir ve temas kurabilirler.

Üyelik Tipleri

 
  
 

RUS ŞİRKETLERİ


Dijital iletişim alanında uzmanlardan oluşan ekibimiz ‎tarafından hazırlanan yardımcı araçlar sayesinde RUSSIANINDUSTRY.COM rehberindeki varlığınızı geliştirin. Üyelik ücretsizdir. Üyeliğin sağladığı avantajlar:

 

İşletmenize ait bir sayfa

Size özel şirket sayfanızda bilgi birikiminizi gösterin: faaliyetinizi tanıtın, ürün fotoğraflarınızı yayınlayın, iletişim bilgilerinizi paylaşın. Farkınızı ortaya koymak ve potansiyel müşterilerinizin ilgisini uyandırmak için tüm faydalı bilgilerinizi girin ve RUSSIANINDUSTRY.COM ziyaretçilerini çekin.

Şirketinizin görünürlüğü

Şirketinizi kaydettikten sonra bilgileriniz 3 dilde (Rusça, Türkçe ve İngilizce) yayınlanacaktır, içeriğiniz profesyonel çevirmenlerimiz tarafından tercüme edilecektir. Şirket bilgileriniz ve ürünleriniz hem bilgisayar hem mobil ortamında görüntülemeye uygun olacaktır.

Talepleri yönetin

RUSSIANINDUSTRY.COM rehberine kayıt yapan şirketler talepler kısmında güncel talepleri görüntüleyebilir ve talepte bulunan müşteri ile iletişime geçebilir.

Müşteri ilişkilerinizin yönetimi

RUSSIANINDUSTRY.COM rehberi kayıtlı şirketler ve üyeler ile iletişim kurmanıza da olanak verir. Şirket sayfanızdaki interaktif mesaj panelinden potansiyel müşteriler size mesaj atabilecektir, mesajlar ise sizin daha önce kayıt ettiğiniz mail adresinize yönlendirilecektir.

ÜYELİK FORMU

  
Üyelik Tipi