user photo

Firma İle İletişim Kurun


VİVİD Sızma Ayçiçek Yağı Hakkında

  

TM "VIVID" soğuk preslenmiş (Sızma) ayçiçek yağıdır. Bu ürün% 100 doğaldır: kimyasal uygulanmaz, hiçbir katkı maddesi ve aroma eklenmez, en yüksek miktarda vitamin ve sağlıklı elementler içerir.

Şirketimiz 2015 yılında kurulmuştur. LLC "Vivid"in ana faaliyet konusu rafine edilmemiş soğuk pres (Sızma) ayçiçek yağı üretimidir. Rusya'da endüstriyel ölçekte ilk soğuk preslenmiş (Sızma) ayçiçek yağı üretimi konusunda benzersiz bir teknoloji ile fabrika açan ilk şirket olduk. Günümüzde natürel sızma ayçiçek yağı pazarının gelişmesine katkı sağlamaya devam edecek bir faktör, kozmetikte olduğu kadar gıda endüstrisinin tüm sektörlerinde yaygın uygulanmasıdır.

Şu anda günde yaklaşık 200 ton (Sızma) soğuk preslenmiş ayçiçek yağı üretmekteyiz. LLC “Vivid”, sızma ayçiçek yağı için dünyadaki en iyi fiyat / kalite oranına sahiptir ve hiçbir şirket LLC “Vivid” in sağlayacağı miktarda tedarik edemeyecektir. İhracat kapasitemiz aylık 2500 tonun üzerindedir. Fabrika, Tataristan cumhuriyetinin güneydoğu kesimindeki Bugulma'da, 'yağlı' ayçiçeğinin bolca yetiştirildiği bölgede bulunuyor. Ürün kalitesi, AB uygunluk beyanı, GOST (Rusya'nın en yüksek kalite standardı), TR CU ve EAC gerekliliklerine uygundur.

VİVİD Sızma Ayçiçek Yağı Galeri