user photo

Firma İle İletişim Kurun


United Metallurgical Company (OMK) Hakkında

  

United Metallurgical Company (OMK), yakıt enerjisi, nakliye, inşaat ve diğer sektörlerdeki en titiz tüketici spesifikasyonlarını karşılamak için tasarlanmış yüksek kaliteli çelik ürünleri ve entegre çözümler üreten bir Rus üreticisidir.

OMK, büyük çaplı boruların en büyük üreticisidir. Düz dikiş, tek dikişli elektro kaynaklı borular, iç ve dış pürüzsüz veya korozyon önleyici kaplamalı. Çelik sınıfı - X80'e kadar. Çap - 508-1420 mm. Duvar kalınlığı 5.6-48 mm.

OMK, çok çeşitli petrol ve gaz boruları üretmektedir. Tek bir üretim sahasındaki tam döngü "çelik - haddeleme - boru" ve modern teknolojiler nedeniyle yüksek kaliteli bitmiş ürünler sunuyoruz. Şirket, petrol ve gaz ve özel borular için Rusya pazarının% 15'ini kaplıyor. Çelik sınıfı - X70'e kadar. Çap 159-530 mm. Duvar kalınlığı 4-12.7 mm.

OMK sadece boru ürünleri değil aynı zamanda boru hattı parçaları da üretmektedir: boru bağlantıları ve boru hattı bağlantı parçaları. Rekabet avantajımız, kuyuları ve boru hatlarını tamamlamak için tüm ana ürünlerin tedarikinin mümkün olamsıdır. OMK, Rusya boru hattı vanaları pazarının liderlerinden biridir. Şirket, Rusya pazarında önemli bir paya sahiptir - var olduğu segmentlerde % 12'ye kadar.

OMK, altı büyük metalurjik fabrikadan (Vyksa Steel Works (AO VMZ, Nizhny Novgorod bölgesi), Almetyevsk Pipe Plant (AO ATZ, Republic of Tatarstan), Chusovoy Metallurgical Works (AO CMZ, Perm bölgesi), Trubodetal (AO Trubodetal, Chelyabinsk bölgesi), Blagoveshchensk Valves Plant (AO BAZ, Republic of Bashkortostan) ve Belenegromash (Belgorod) oluşmaktadır.

OMK’nın stratejik müşterileri, önde gelen Rus ve uluslararası petrol ve gaz, nakliye ve mühendislik şirketleridir: Gazprom, Russian Railways, Lukoil, Surgutneftegaz, Sibur, ExxonMobil, Royal Dutch / Shell, General Electric, Samsung, Kamaz, GAZ, MAZ, vb.

OMK ürünleri dünya çapında 20 ülkeye gönderilmektedir.

United Metallurgical Company (OMK) Galeri