user photo

Firma İle İletişim Kurun


Rusagro Grup Hakkında

  

Rusagro Grup, Rusya’nın en büyük dikey entegre tarımsal holding şirketidir. Şu anda şeker, tarım mahsulü, sıvı yağ ve katı yağ üretiminde pazar lideridir. Grubun emlak bankası 643 bin hektardan oluşmaktadır. 2015 yılında bazı yatırım bankaları Rusagro Group'u BDT'deki en karlı ve en hızlı büyüyen tüketim malları şirketlerinden biri olarak adlandırdı. Şirket hem Londra Menkul Kıymetler Borsası hem de Moskova Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir.

Rusagro Group’un ana varlıkları Rusya’nın Belgorod, Tambov, Sverdlovsk, Saratov, Samara, Kursk, Voronezh ve Orel bölgelerinde ve işimizi bölgesel bazda çeşitlendirmemizi sağlayan Primorskiy kray’de bulunmaktadır. Grubun genel merkezi Tambov'da, temsilcilik ofisi ise Moskova'dadır.

Son teknoloji, işimizin merkezinde yer alır ve hem ekipman hem de yönetim uygulamaları açısından yaptığımız her şeye entegre edilmiştir.

Rusagro satışlarının coğrafyası sürekli büyüyor ve gelişiyor. Şu anda ürünlerimizi 80'den fazla Rusya bölgesinde ve dünya çapında 50'den fazla ülkede satıyoruz.

Rusagro Şirketler Grubu, ülkenin en büyük şeker üreticilerinden biridir.

Tarım holdinginin şeker işi dokuz fabrika ile temsil edilmektedir. Rusagro'nun şeker segmentinin faaliyet gösterdiği bölgeler sürekli genişliyor. Şimdi neredeyse tüm merkezi Rusya'da. Şirketin ana varlıkları Tambov, Belgorod, Kursk, Oryol ve Voronezh bölgelerinde bulunmaktadır. Bugün Rusagro, Rusya beyaz parça şeker pazarının 1 numaralı oyuncusu ve Rusya'nın 3 numaralı şeker üreticisidir.

Rusagro Grup Galeri