user photo

Firma İle İletişim Kurun


Nazarovo-MetallurgService Hakkında

  

Nazarovo-Metallurgservice Ltd, Rusya'nın önde gelen çelik aşındırıcı üreticisidir.

Şirket, eski bir mühendislik tesisinin dökümhanelerine dayalı olarak 2003 yılında kurulmuştur. Nazarovo şehrinde bulunan en büyük Rus elektrik santrallerinden biri olan Krasnoyarsk krai, yılın herhangi bir zamanında santralin sürekli çalışmasını sağlar. 15 yıldan fazla bir süredir, üretim tesisleri ayda 3500 tondan fazla çelik aşındırıcı üretmeye izin veren modern bir işletme oluşturuldu.

Ürünler çevre dostu hammaddelerden yapılmıştır. Rusya Federasyonu Çevresel ve Teknolojik Denetim Federal Servisi lisansına sahibiz. Şirket, yüksek nitelikli personel istihdam etmektedir. Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001-2015 (ISO 9001: 2015) uyarınca sertifikalandırılmıştır. Sürekli olarak yeni teknolojilerde ustalaşıyor ve yeni pazarlara giriyoruz.

Toplamda, Rusya ulusal standartlarına, uluslararası SAE J444 şartnamesine ve özel teknik koşullara göre 120'den fazla farklı boyutta aşındırıcı üretilmektedir. Ürünlerimiz sadece geleneksel kumlama ve kumlama alanında değil, diğer birçok endüstriyel alanda da kullanılmaktadır. Bu, diğer üreticilere karşı avantajımızdır.

Ortaklarımız arasında yalnızca önde gelen Rus sanayi kuruluşları değil, aynı zamanda Avrupa ve Asya'daki 25'ten fazla ülkeden birçok şirket bulunmaktadır.









Nazarovo-MetallurgService Galeri