user photo

Firma İle İletişim Kurun


MAKFA Hakkında

  

MAKFA, Rusya'nın önde gelen makarna ve un üreticisi ve önemli bir tahıl ve tahıl ürünleri üreticisidir. Girişim, dünyanın ilk 5 makarna üreticisi arasında yer almaktadır. Rusya'da her beşinci torba makarnadan biri MAKFA tarafından üretiliyor.
MAKFA çeşitli bakkaliye ürünleri üretir: makarna, tahıllar ve tahıl gevrekleri, un ve pişirme karışımları. MAKFA ürünlerinin toplam sayısı 150'nin üzerindedir.

Rusya'da, iklimin üstün kalitede ve özellikle lezzet bakımından zengin tahıl mahsullerinin yetiştirilmesini mümkün kıldığı bölgeler var. MAKFA üretimi Rusya'nın şu bölgelerinde veya yakınında yoğunlaşmıştır: güney Urallar, Altay ve Stavropol Bölgesi.

Kalite Kontrol Departmanı uzmanları, firmada kullanılan sıkı kalite kontrol standartlarını takip ederek, kuralları ve muayene prosedürlerini gözlemleyerek, hammadde alımından bitmiş ve paketlenmiş ürüne kadar tüm üretim süreçlerini izler. Kalite Kontrol Bölümü, bir araştırma merkezi, üretim ve teknoloji laboratuvarları, belgelendirme alt bölümü ve kalite yönetimi alt bölümünden oluşmaktadır.

MAKFA Galeri