user photo

Firma İle İletişim Kurun


KAMAZ Hakkında

  

KAMAZ Şirketler Grubu, Rusya Federasyonu'ndaki en büyük otomobil şirketidir. KAMAZ, dünyanın en büyük 20 ağır hizmet kamyon üreticisinden biridir.

KAMAZ Organizasyonlar Grubunun tek bir üretim üssü, araçların ve bileşenlerin tasarımı, üretimi, montajı ve bitmiş ürünlerin satışı ve servis yedeklemesiyle biten genel kamyon üretim döngüsünü içerir.

Proses akışı şirketler grubu, kamyon yapımı işinde yer alan birkaç büyük tesisi içerir. Aşağıdaki operasyonlar Naberezhnye Chelny'deki sanayi sitesinde bulunmaktadır: Dökümhane ve Dövme Fabrikası, Motor Fabrikası, Pres ve Damgalama Fabrikası, Otomobil Fabrikası, Tamir ve Kalıp Üretim Fabrikası, Ana Endüstri Parkı. Naberezhnye Chelny Şehri dışında bulunan başlıca yan kuruluşlar NEFAZ PTC ve TZA PTC'dir (Başkurdistan Cumhuriyeti).

KAMAZ Organizasyonlar Grubu bugün Rusya, BDT ve uzak ülkelerdeki 89'dan fazla oluşumdan oluşmaktadır. Şimdiye kadar, KAMAZ PTC'nin bölümleri ve iştirakleri yaklaşık 36.000 çalışana sahiptir.

2011 yılında, КАМАZ, sertifika ile onaylanan, Tanınan Mükemmellik modeli Avrupa Rekabet EFQM'sinde 5 yıldız seviyesine layık görüldü; Şirket, başarılı kuruluşların Avrupa Siciline alınmıştır.

2013 yılında KAMAZ PTC, Orta ve Doğu Avrupa ülkeleri arasında 9. Uluslararası Kalite Turnuvasını kazandı.

KAMAZ Hizmetler

  
  • Ağır kamyon üreticisi

    KAMAZ, geniş bir yelpazede ticari araç üretmektedir: kamyonlar (60"tan fazla model, 1,500"den fazla konfigürasyon, sağdan direksiyonlu araçlar), römorklar, otobüsler, motorlar, güç paketleri ve çeşitli araçlar. КАМАZ, 14-40 tonluk GVW kamyon pazarında kendini tarihsel olarak konumlandırmıştır. Son yıllarda, ürün yelpazesi yeni modellerin ve araç ailelerinin - şehirlerarası teslimat araçlarından, 120 tona kadar GCW ile karayolu trenlerinin yük kamyonlarına eklenmesiyle - genişledi.
KAMAZ Galeri