user photo

Firma İle İletişim Kurun


Industrial Service Technologies LLC Hakkında

  

Harrison Industrial Incorporated, vidalı kompresörlerin tasarımı ve üretiminde dünya pazar liderlerinden biridir. Bugün, Harrison markası altında, çeşitli tasarımlarda, alıcılarda, kurutucularda ve diğer pnömatik ekipmanlarda geniş bir vidalı kompresör serisi üretilmektedir.
Harrison Industrial Incorporated'ın Rusya ve BDT pazarlarındaki resmi temsilcisi Industrial Service Technologies LLC'dir. Şirket, sertifikalar ve diplomalarla onaylanan endüstriyel ekipman ve aletler alanında satış ve servis konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Çalışanların tüm personeli, yüksek dünya eğitim seviyelerine karşılık gelir. Her projeye esnek bir bireysel yaklaşım, Endüstriyel Hizmet Teknolojilerini önde gelen endüstriyel kuruluşlar için stratejik bir ortak haline getirdi. Gelişmiş bir bayi ağı, şirketin geniş ülkemizin her yerinde müşterinin sorunlarını hızlı bir şekilde çözmesini sağlar. Endüstriyel Hizmet Teknolojileri, hizmete büyük önem verir ve uzmanlarının teknik eğitim seviyesini sürekli olarak geliştirir.
Günümüzde bu önemli nitelik olmadan başarılı bir şirket hayal etmek zor! Çalışanların personeli, şirketin genel merkezinde sürekli olarak sertifikalandırılmaktadır ve önemli bir nokta, müşterinin tesislerinde eğitim ve deneyimin pekiştirilmesidir. Kendi eğitim merkezi, hem teorik hem de pratik dersleri hızlı bir şekilde yürütmenizi sağlar. Yüksek düzeyde teknik destek, telefon ve çevrimiçi konferanslar yoluyla istişarelere olanak tanır. Bütün bunlar, geniş bir hizmet yelpazesi sunmamızı sağlar.

Industrial Service Technologies LLC Galeri