user photo

Firma İle İletişim Kurun


"Gorny Instrument" Hakkında

  

«Gorny Instrument», dinamik olarak gelişen madencilik ekipmanları üreticisidir. Şirketin merkezi ve üretim tesisleri, Rusya Federasyonu'nun Kemerovo bölgesi Novokuznetsk'te bulunmaktadır.

«Gorny Instrument» ürünleri Rusya'da ve yurt dışında bilinmektedir. Şirketin üretim üssü, dökümhanesi, mekanik montaj ve alet atölyesi, kaynak, lehim ve ısıl işlem bölümlerinden oluşan modern yüksek performanslı ekipmanlarla donatılmıştır. "Gorny Instrument" dünyada benzerleri olmayan 20'den fazla patentli tasarım dahil olmak üzere 500'den fazla seri üretim ve özel ekipman türleri üretmektedir.

Gorny Instrument, Kuzbass bölgesindeki kömür madenciliği işletmelerinin neredeyse % 100'üne ve Rusya'daki madencilik sektörünün en büyük şirketlerinin ve holdinglerinin % 80'inden fazlasına kesme aletleri ve delme aletleri sunmaktadır.

Şu anda, "Gorny Instrument" ürünleri Hindistan, Türkiye, Vietnam, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Estonya, Kazakistan ve Ukrayna'daki madencilik ve inşaat şirketlerinde kullanılmaktadır.

"Gorny Instrument" Kuznetsk kömür havzası (Kemerovo bölgesi) - dünyanın en büyük kömür yataklarından olan bir bölgede kuruldu. Rus kömürünün hacminin % 80'inden fazlası Kemerovo bölgesinde çıkarılıyor. Şu anda, şirket müşteri çizimlerine göre 200'den fazla ekipman ve özel özel üretiyor.

"Gorny Instrument" Galeri