user photo

Firma İle İletişim Kurun


Fratti Hakkında

  

Şirketimiz 1999 yılında kurulmuştur. 20 yılı aşkın süredir cilt bakımından ev temizlik ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinde kozmetik ürünler üretmekteyiz. Bugün, ürünlerimiz Rusya genelinde ve yurtdışındaki müşterilere tedarik edilmektedir. Ağımızın yaklaşık 80 resmi temsilcisi vardır. Ve teslimatlarımızın kapsamı 40'tan fazla ülkedir.
Katı etik ilkelere bağlıyız. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.
Şirket ürünleri çeşitli kozmetik fuarlarında büyük beğeni topladı ve ödüller kazandı. Russian Field, Shungite, Green Silk, Karelia Organica markaları benzersiz etkili formülleri ve yüksek kaliteyi bir araya getiriyor. Bu sayede pazarda yaygın bir tanınırlığa kavuştuk. Shungite, büyük talep gören şampuanların üretiminde geleneksel bileşenlerin kullanımı için Grand Prix ve Grand Etiquette sergisinde gümüş madalya ile ödüllendirildi. Ayrıca Fratti, IX. Ulusal Yılın En İyi Parfüm ve Kozmetik Ürünleri Yarışması'nın ödülü sahibi oldu. 2014 yılında şirketimiz, Shungite markası ile "Kozmetik Ürünler Serisi" adaylığında RPKA Ulusal Ödülü "My Cosmetics" ödülüne layık görüldü.
Bugün ürünlerimiz Rusya'da, BDT ülkelerinde ve daha geniş yurtdışında - ABD, Romanya, Letonya, Litvanya, Estonya, BAE ve diğer ülkelerde büyük talep görüyor. Ürün yelpazemiz 20 yılı aşkın süredir müşterilerimizi memnun etmektedir. Tüm ürünler, Rusya devleti ve Avrasya Uygunluk gerekliliklerine tam olarak uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca, hammaddelerimizin kalitesine ve teslimat yöntemine de yüksek talepler getiriyoruz.

Fratti Galeri