user photo

Firma İle İletişim Kurun


BUMMASH Hakkında

  

BUMMASH, metalurjik ürünler ve ağır makine yapımı ürünleri üretiminde uzmanlaşmış, çeşitlendirilmiş bir makine yapım kuruluşudur.
Şirket 2018 yılında kurulmuştur.

Bugün BUMMASH, sıvı metalin eritilmesinden hazır teknolojik hatların montajına kadar ekipman üretiminin tüm aşamalarını kapsayan tam bir makine yapım döngüsüne sahip bir kuruluştur. Tesisin üretim yapısı, tam teşekküllü metalurji ve makine yapımı endüstrilerinden oluşmaktadır. Kaliteli çelik kalitelerinin ergitilmesi, büyük ebatlı santrifüj döküm kütük imalatı, dövme parçaların mekanik özellikleri sağlanarak dünya standartlarına uygun olarak imalatı ve ısıl işlemi için benzersiz kapasite ve teknolojilere sahip olan işletme, hali hazırda selüloz ve kağıt, metalurjik, petrokimya, petrol ve gaz endüstrilerinin yanı sıra enerji mühendisliği ve genel mühendislik için üretim yapmaktadır.

İşletmenin ana ürün yelpazesi, çok çeşitli endüstriler için müşteri çizimlerine göre montajlar, metal yapılar ve bitmiş standart dışı ekipman şeklinde dövme, santrifüjlü döküm borular, şekilli döküm ve ağır mühendislik ürünlerinden oluşmaktadır.

BUMMASH Galeri