user photo

Firma İle İletişim Kurun


AgroChemInvest Hakkında

  

"AgroChimInvest" LLC, kişniş, hardal, keten, nohut, mercimek, bezelye gibi tarım ürünlerinin yetiştirilmesi, işlenmesi, rafine edilmesi ve ihracatında uzmanlaşmış önde gelen Rus şirketlerinden biridir. Ana ürünümüz bütün ve parçalanmış kişniş tohumudur.

Üretim tesislerimiz Krasnodar bölgesinde bulunan çiftliklerde yoğunlaşmıştır. Çeşitli tohumların toplanması, temizlenmesi, depolanması ve paketlenmesi sırasında sadece modern yerli ve yabancı ekipmanlar kullanıyoruz. Son yıllarda AgroChimInvest’in önde gelen tarım bilimcileri, kendi benzersiz kültür yetiştirme teknolojimizi geliştirdi ve uyguladı. Kişnişin tarlalardaki büyüme döngüsü boyunca durumu firma personeli tarafından kalifiye edilerek gerekli tüm ayarlamalar zamanında yapılır.

Ürünlerimizi Hindistan, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Endonezya, Malezya, Yemen ve Avrupa gibi ülkelerdeki müşterilerimize düzenli olarak teslim ediyoruz.

Tüm "AgroChimInvest" ürünleri gerekli kalite testi ve sertifikasyonundan geçmektedir. Bu nedenle, ürünlerimizin her biri Avrupa ve uluslararası kalite standartlarına uygundur.

AgroChemInvest Galeri