user photo

Firma İle İletişim Kurun


Agro-Alliance Holding Hakkında

  

Agro-Alliance, Rusya'nın en büyük bakliyat ve pirinç ihracatçılarından biridir - on yılı aşkın süredir ihracat yapıyoruz. Geniş arazi varlıklarına, çeşitli tahıl ekipmanlarına ve tahıl işleme tesislerine sahibiz. Üretim tesislerimiz uluslararası gıda güvenliği sistemi FSSC 22000 tarafından sertifikalandırılmıştır. Holding'in dikey entegrasyonu, tüm bağlı şirketleri ve yapısal alt bölümleri tek bir slogan altında birleştirerek sinerji getirdik: "tarladan sofraya".

Dahası, biz sadece üretici değiliz, aynı zamanda çeşitli Rus menşeli ürünlerin ticaretini de yapıyoruz. Ülke genelinde çiftçiler, üreticiler ve işleyiciler arasında güçlü bir satın alma ağına sahibiz. Diğer çiftçilerin / üreticilerin yanı sıra kendi yetiştirdiğimiz ürünleri de ihraç etmekteyiz.

  • İstikrarlı yüksek kaliteyi, düzenli ve zamanında sevkiyatları ve rekabetçi fiyatları garanti ediyoruz.
  • Malları DAP / CFR / CIF şartlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre dünyanın herhangi bir köşesine teslim edebiliyoruz.
  • Müşterilerimiz siparişlerini FCA veya FOB şartlarında da teslim alabilirler.
  • Çeşitli paketleme seçenekleri sunuyoruz: 25/50 kg polipropilen torbalar, büyük torbalar ve dökme olarak yükleriz.
  • Malları konteyner, kamyon veya demiryolu ile taşıyabiliriz. Her bir gönderi için müşterimizin gereksinimlerine göre en iyi lojistik çözümü sunuyoruz.

Agro-Alliance Holding Galeri